Wybrany wątek opinii

I dobrze, wysokość kary w sam raz. A jak zechce po raz kolejny "zabłysnąć" to wtedy mu piąteczkę. A potem komornika. Aż w końcu zmądrzeje po 30 roku życia.
KibiczProstej (2017.03.10)
@KibiczProstej - komornik dla niego, będzie ściągał z Twoich podatków
(2017.03.10)
a jak on zapłaci jak bezrobotny jest, za taki bzdet psiarna chciałą 3k??? A za męczenie zwierząt dostają po 200zł. Co to ma być.
kristobal1 (2017.03.10)
Powrót do komentarzy