UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O proszę jak milicja dzielnie walczy o wysoką karę w takich błahych sprawach. Gdyby to było zabójstwo, albo pobicie, to pewnie siedzieliby cicho. Dzieciak mógł tam zrobić krzywdę co najwyżej sobie, więc "wysoka szkodliwość społeczna" to jakiś żart - mniejsze kary dostają nawet piraci drogowi.

RedaktorJabłkalski