A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
RedaktorJabłkalski- Gdyby zjechał na tych sankach na bok i tramwajarz z naprzeciwka musiałby awaryjnie hamować to zapewne wiele osób w tym tramwaju by ładnie się potłukło. Młodzi to jeszcze, ale ze starszymi osobami jest inaczej.
@KKKKK1 - @KKKKK1 czytasz ze zrozumieniem co piszą ludzie ? piraci drogowi tacy co np. prawie że by rozjechali podczas wyprzedzania na przejściach, dostaja nie wiem ile tam 500 złotych ? a tu chłopak za takie coś dostaje 2000zł i to się jeszcze kłócą żeby więcej mu dać, paranoja.
@123eas - Potwierdzam smiech na sali przesadzili z tym wyrokiem 1000zl za takie wykroczenie. to maks ale przeciez 500+ wiec z czegos musza brac chory kraj I tyle. ..
@RedaktorJabłkalski - Powiedz to mądralo tej starszej kobiecie, która 3 dni temu upadła w autobusie w wyniku gwałtownego hamowania. Było to w innym mieście, mówili o tym w TV. Wiesz, dlaczego Jej o tym nie powiesz kreaturo? Bo Ona już nie żyje.
Mój stolec jest dziś wyjątkowo nieregularny
@jp - I bardzo dobrze! Kary powinny być dotkliwe, żeby koleś długo zapamiętał. Takich durniów jak Wardęga już jest za dużo i za bardzo przeszkadzają innym ludziom.
@123eas - Kara jest dobra. To dla piratów drogowych są za niskie! Zamiast 500 zł powinno być 5 tyś. zł. Zamiast jednemu patusowni zmniejszać, to powinno się innym patusom zwiększyć kary.
@RedaktorJabłkalski - Ten "dzieciak" ma 24 lata!!!
@123eas - nie za takie coś, tylko wcześniej był już notowany czy karany za podobne zachowanie. .. więc jest to w pewnym sensie recydywa, a to znaczy że poprzednio nie został wystarczająco ukarany
a za kradzieze z pobiciem zawiasy