UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I dobrze, wysokość kary w sam raz. A jak zechce po raz kolejny "zabłysnąć" to wtedy mu piąteczkę. A potem komornika. Aż w końcu zmądrzeje po 30 roku życia.
KibiczProstej
I dobrze, wysokość kary w sam raz. A jak zechce po raz kolejny "zabłysnąć" to wtedy mu piąteczkę. A potem komornika. Aż w końcu zmądrzeje po 30 roku życia.
KibiczProstej