UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I dobrze, wysokość kary w sam raz. A jak zechce po raz kolejny "zabłysnąć" to wtedy mu piąteczkę. A potem komornika. Aż w końcu zmądrzeje po 30 roku życia.

KibiczProstej

Anuluj