Wybrany wątek opinii

Najlepiej dla was jakby go zamordowali idioci.
Obiektywna. (2017.03.10)
Brawo ty. Idiotko.
(2017.03.10)
@Obiektywna. - Zamordować, to może nie. Ale jakby trafił na parę dni na badania do Fromborka, to już nigdy nic głupiego do głowy by mu nie przyszło.
mm263 (2017.03.10)
Powrót do komentarzy