Stracił prawo jazdy na 3 miesiące

11
15.02.2017
Stracił prawo jazdy na 3 miesiące
Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali 21-letniemu mężczyźnie prawo jazdy. Młody kierowca jechał swoim bmw ul. Płk. Dąbka z prędkością znacznie przewyższającą wartość dopuszczalną. Wynik pomiaru w terenie zabudowanym to 103 km/h.
Dopuszczalna prędkość w tym miejscu to 50 km/h. Teraz młody kierowca pożegna się z prawem jazdy na najbliższe 3 miesiące. 21-latek został również ukarany mandatem karnym. Policjanci z ruchu drogowego dyscyplinują kierowców popełniających tego typu wykroczenia, ponieważ to właśnie zbyt duża prędkość często jest przyczyną poważnych wypadków drogowych.
   
Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Niech jak najszybciej wprowadzą taryfikator doceniający dodatkowo takich kierowców, 10 tyś za głupotę powinno wystarczająco boleć.
(2017.02.15)

info

16  
  1
3 km to błąd pomiaru dopuszczony w urządzeniu pomiarowym i prawnie musi być na korzyść kierowcy. Do tego dochodzą warunki pomiaru, zabudowania, linie elektryczne. Na Dąbka jest trakcja tramwajowa więc na bank pomiar jest nie miarodajny. Nie dajcie się, walczcie. Swoją drogą kto dziś jeździ po mieście przekraczając o 50 ?
Laborant (2017.02.15)

info

4  
  8
niech zadzwoni do Budki i Sowy, pomogą mu !
(2017.02.15)

info

2  
  4
Beka lekko, prawilny chlopaczyna chcial se posmigac - zapewne ciezko pracowal na te BMW i poniosly go emocje, a niektorzy z komentujacych od razu by go wieszali XDD Beka z Was elson
Krótki:) (2017.02.15)

info

5  
  4
21-mu mężczyznie? To nieodpowiedzialny gówniarz a nie mężczyzna. Bolida pewnie tatuś kupił, a prawko ma pewnie też od niedawna. Zero myślenia. Wg mnie to ponowny egzamin.
(2017.02.15)

info

5  
  0
Bujają się takie synki furami pożyczonymi od taty albo kupionymi za kasę z pierwszej komunii, tacy mistrzowie kierownicy bez pojęcia o jeździ i bez mózgu. Dla takich powinna być kara finansowa podniesiona do 5 tys i rok bez prawka ale jak znam życie to będzie jeździł bez bo przeciez rozumu to to nie ma
Rey-estrator (2017.02.15)

info

2  
  0
słabo. mnie złapali 205 na 50 ale nie w e-gu i nie zabrali prawka hehe bo pędzić trzeba umieć
MadeinDDR (2017.02.16)

info

3  
  4
Cytat:"Policjanci z ruchu drogowego dyscyplinują kierowców popełniających tego typu wykroczenia, ponieważ to właśnie zbyt duża prędkość często jest przyczyną poważnych wypadków drogowych. " - Jakoś z kierowcami z miejscowości Wiktorowo nie możecie sobie poradzić, którzy nagminnie łamią przepisy ruchu drogowego a w szczególności zbyt szybka jazda na odcinkach ograniczających prędkość !!!
(2017.02.16)
@Krótki:) - I swoim zachowaniem mógł zabić kogoś, kto również ciężko pracuje, ale na chleb dla rodziny, bo bogaty tatuś nie da. Wieszać takich niedorozwojów w BMW!
(2017.02.16)
Którzy to kierowcy z Wiktorowa? Przecież tam samochody mają ze 3 osoby i żadnym z tych wraków nie da się pośmigać więcej, niż 50 km/h :)
(2017.02.16)