A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ludzie w biedzie byli lepsi dla siebie niż teraz w dobrobycie - a ten adwokat potrafi z winnego zrobic ofiarę - chyba ma KOD we krwi :)
dajcie namiar na przemka albo radka, ja go potraktuje tak jak on zwierzę.
można być biednym ale to nie znaczy że okrutnym w stosunku do zwierząt bo człowiek zwierzęciu nigdy nie dorówna to najwspanialsza istota chodząca po tym świecie zawsze wiele warta nie to co człowiek bezduszny, okrutny, niewdzięczny. Za złe traktowanie zwierząt powinno się w końcu zacząć karać i to surowo.
a co na to petru !!!
Nie próbujcie ludzie zrozumieć argumentów obrońcy, przecież to oczywista i stara jak świat sztuczka prawników. Polega na tym, że jak się nie ma żadnych sensownych argumentów, to szuka się byle czego, aby tylko coś powiedzieć przed sądem. W tym przypadku obrońca wie, że nie ma żadnych usprawiedliwień, więc wymyślił sobie "biedę". Podobnie oskarżony - on też musi się odezwać, więc gada, ze mu przykro, chociaż każdy wie, że jest dokładnie odwrotnie. Ludzie cię będą szykanować jeszcze długo - uczciwie na to zasłużyłeś wie##iaku
Oskarżonemu jest. .. przykro ??? Kpina !!! Skopać d. .. .i do robót publicznych na rok !!! To i tak łagodny wyrok dla zwyrodnialca !
Bulwersująca sprawa, patologia i zwyrodnienie, wręcz zdziczenie, mam nadzieję, że mieszkańcy Zielonki Pasłęckiej jeszcze długo będą pamiętać sąsiadowi jak okrutnie obszedł się z psami, a pan obrońca powinien się wstydzić swojej mowy obrończej, bo okrucieństwa nie tłumaczy nic, nawet bieda. ..
Skoro dziennikarze mieli opuścić sale przed zeznaniami świadka...... To gdy on zeznawał miało ich nie być na sali.... To kto wykonał to zdjęcie? Kupy sie to nir trzyma. Czuję jakąś ścieme
@Sadowsky - KGB zrobiło zdjęcie dronem.
Bieda biedą. .a gdzie szacunek. ., jeśli ktoś jest biedny to znaczy że nie musi szanować drugiej żyjącej istotki, (bicie, głodzenie!!) :/ Surowsze kary!!, i odechce się tym zwyrodnialcom, traktować w ten sposób zwierzęta!!! Obrońca. .. .aż żal komentować taką głupią linie obrony. .