UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
można być biednym ale to nie znaczy że okrutnym w stosunku do zwierząt bo człowiek zwierzęciu nigdy nie dorówna to najwspanialsza istota chodząca po tym świecie zawsze wiele warta nie to co człowiek bezduszny, okrutny, niewdzięczny. Za złe traktowanie zwierząt powinno się w końcu zacząć karać i to surowo.