UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bieda biedą. .a gdzie szacunek. ., jeśli ktoś jest biedny to znaczy że nie musi szanować drugiej żyjącej istotki, (bicie, głodzenie!!) :/ Surowsze kary!!, i odechce się tym zwyrodnialcom, traktować w ten sposób zwierzęta!!! Obrońca. .. .aż żal komentować taką głupią linie obrony. .

Mycha1217