UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie próbujcie ludzie zrozumieć argumentów obrońcy, przecież to oczywista i stara jak świat sztuczka prawników. Polega na tym, że jak się nie ma żadnych sensownych argumentów, to szuka się byle czego, aby tylko coś powiedzieć przed sądem. W tym przypadku obrońca wie, że nie ma żadnych usprawiedliwień, więc wymyślił sobie "biedę". Podobnie oskarżony - on też musi się odezwać, więc gada, ze mu przykro, chociaż każdy wie, że jest dokładnie odwrotnie. Ludzie cię będą szykanować jeszcze długo - uczciwie na to zasłużyłeś wie##iaku
KibiczProstej