UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bulwersująca sprawa, patologia i zwyrodnienie, wręcz zdziczenie, mam nadzieję, że mieszkańcy Zielonki Pasłęckiej jeszcze długo będą pamiętać sąsiadowi jak okrutnie obszedł się z psami, a pan obrońca powinien się wstydzić swojej mowy obrończej, bo okrucieństwa nie tłumaczy nic, nawet bieda. ..
mkt