UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bieda biedą. .a gdzie szacunek. ., jeśli ktoś jest biedny to znaczy że nie musi szanować drugiej żyjącej istotki, (bicie, głodzenie!!) :/ Surowsze kary!!, i odechce się tym zwyrodnialcom, traktować w ten sposób zwierzęta!!! Obrońca. .. .aż żal komentować taką głupią linie obrony. .

Mycha1217

Anuluj