UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bulwersująca sprawa, patologia i zwyrodnienie, wręcz zdziczenie, mam nadzieję, że mieszkańcy Zielonki Pasłęckiej jeszcze długo będą pamiętać sąsiadowi jak okrutnie obszedł się z psami, a pan obrońca powinien się wstydzić swojej mowy obrończej, bo okrucieństwa nie tłumaczy nic, nawet bieda. ..

mkt

Anuluj