UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bulwersująca sprawa, patologia i zwyrodnienie, wręcz zdziczenie, mam nadzieję, że mieszkańcy Zielonki Pasłęckiej jeszcze długo będą pamiętać sąsiadowi jak okrutnie obszedł się z psami, a pan obrońca powinien się wstydzić swojej mowy obrończej, bo okrucieństwa nie tłumaczy nic, nawet bieda. ..
mkt