19
02.12.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Droga jest do jazdy jak ktoś ma wątplliwości niech jeździ palcem po mapie
(2016.12.03)

info

2  
  1
Astra F 1.4 GAZ ??? 191km/h to musłal byc Marjan z Zielonki Pasleckiej, ten to jest dzikus ale ze prawko oddał to chyba trzezwy był.
Marjangratulacje (2016.12.03)

info

2  
  0
w Szwajcarii i Skandynawii, by siedział obligatoryjnie.
(2016.12.03)

info

4  
  1
To jakas paranoja ? jakim prawem zabrali mu prawko ? nie mieli prawa to raz. .to co ze jechał 200 ? po 1 tam jest 2 pasmówka i kazdy tam jedzie szybko. .. chłopie nei daj się i ja bym ich pozwał. .
(2016.12.03)

info

3  
  2
Jadąc 140 tez przekraczam prędkosc a wiec stwarzam zagrozenie !!! i co ? wtedy nie zabiorą prawko. .facet dał sie oszukac. .. mi tez kiedys chcieli tak zrobic. .z tekstem ze zabiera mi prawko i daje pkt karne a ja ze jakim prawem skoro przyjmuje mandat i nei przekroczyłem ilosci pkt karnych. .a pies na ze ma takie prawo. .ale sie obsrał i nie zabrał. ..
(2016.12.03)

info

2  
  3
Co to za bajki? Astrą 200 km/h? Chyba w snach, dali mu chociaż na to zaświadczenie? Przyda mu się przy sprzedaży.
(2016.12.04)

info

3  
  1
Imponderabilia może klocku swoja impotencję lecz gdzieś w poradni po co na forum to rozgłaszasz?
MaGdaFoc (2016.12.04)
Przesadzili, z wymiarem kary, albo złośliwie, albo kierowca był arogancki przy rozmowie - ale Panowie Policjanci - chyba kapinkę was poniosło ?, !!
B.S.a/s5 (2016.12.04)

info

3  
  0
@MaGdaFoc - ja Ciebie nie obrażam, mam 29 lat i impotencja jest mi bardzo obcym zjawiskiem, dopiero Ty mi o czymś takim przypomniałaś. .. To, że Ty nie ogarniasz samochodu w mieście przy prędkości 50 km/h przenosisz się w czasoprzestrzeni to nie oznacza, że każdy tak ma. Naprawdę. Nie idź przez życie oceniając wszystkich innych swoja miarą. Pozdrawiam
imponderabilia (2016.12.05)