Wybrany wątek opinii
Imponderabilia może klocku swoja impotencję lecz gdzieś w poradni po co na forum to rozgłaszasz?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@MaGdaFoc - ja Ciebie nie obrażam, mam 29 lat i impotencja jest mi bardzo obcym zjawiskiem, dopiero Ty mi o czymś takim przypomniałaś. .. To, że Ty nie ogarniasz samochodu w mieście przy prędkości 50 km/h przenosisz się w czasoprzestrzeni to nie oznacza, że każdy tak ma. Naprawdę. Nie idź przez życie oceniając wszystkich innych swoja miarą. Pozdrawiam
Do moderacji
Odpowiedz
0
0