Jechał ponad 200 kilometrów na godzinę
Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali do kontroli opla astrę, której 40-letni kierowca przekroczył dozwoloną prędkość jadąc 191 km/h. Podczas pomiaru policyjny wideorejestrator pokazał chwilową prędkość na poziomie ponad 203 km/h. Mężczyźnie zostały zatrzymane uprawnienia do kierowania.