UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jakas paranoja ? jakim prawem zabrali mu prawko ? nie mieli prawa to raz. .to co ze jechał 200 ? po 1 tam jest 2 pasmówka i kazdy tam jedzie szybko. .. chłopie nei daj się i ja bym ich pozwał. .
To jakas paranoja ? jakim prawem zabrali mu prawko ? nie mieli prawa to raz. .to co ze jechał 200 ? po 1 tam jest 2 pasmówka i kazdy tam jedzie szybko. .. chłopie nei daj się i ja bym ich pozwał. .