UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przesadzili, z wymiarem kary, albo złośliwie, albo kierowca był arogancki przy rozmowie - ale Panowie Policjanci - chyba kapinkę was poniosło ?, !!

B.S.a/s5

Anuluj