UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jadąc 140 tez przekraczam prędkosc a wiec stwarzam zagrozenie !!! i co ? wtedy nie zabiorą prawko. .facet dał sie oszukac. .. mi tez kiedys chcieli tak zrobic. .z tekstem ze zabiera mi prawko i daje pkt karne a ja ze jakim prawem skoro przyjmuje mandat i nei przekroczyłem ilosci pkt karnych. .a pies na ze ma takie prawo. .ale sie obsrał i nie zabrał. ..