20
25.11.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zaraz, zaraz! Ukradł 20 tyś. a ma oddać tylko 10 tyś. zadośćuczynienia? To ja lecę napaść na NBP, ukradnę 20 milionów, oddam 10,posiedzę 3 latka i jak wyjdę, to będę 10 mln do przodu!
(2016.11.25)

info

4  
  0
Coś mi mówi, że za sypanie i zwalanie winy na kolegę, d u p k a będzie piekła za kratkami :D
(2016.11.25)
oj bedzie piekla dupka juz ja o to zadbam hehe
lukaszs (2016.11.25)
twoj wyrok spotka cie na miescie, ,, ,, wiec lepiej by bylo dla ciebie byc w zk, pozdrowienia od ??? HM
infiniti2012 (2016.11.25)

info

2  
  0
W puszcze high life, tam juz nawet nikt nie grypsuje, takie Malediwy
Ke (2016.11.25)

info

1  
  0
Skoro sąd mówi - To już jest patologia. Nie dość że policjanci przed i po służbie chleją, rozbijają inne auta dzielnicowi to jeszcze torturują na zeznaniach. Apel do władz na wyższym poziomie niż przymykanie oka. Zwolnijmy policyjnych bandytów i oczyśćmy szeregi z patologii. Przykład Rzeszów i Danielek w więzieniu. pRZYKŁAD nOWE MIASTO LUBAESKE gdzie konerta oddelegowano. Teraz pół roku temu został komendantem elbląg żeby przejść na emeryturę z większą kasą. .. ..
(2016.11.26)

info

0  
  0
ale to ze 9 miesiecy na sankcji w areszcie siedzialem to juz nie napisali i to ze przez kilka godzin 5 psow sie znecalo zebym sie przyznal tez nie !!!!!
lukaszsz (2016.11.26)
@lukaszsz - Taka robota psów, w sumie się ciesz żeś wolny
(2016.11.26)
@lukaszsz - A chłosta i tak powinna być (dla przykładu i ku przestrodze no i na zaś, tak na wszelki wypadek)
(2016.11.26)
kiedy zamontują monitoring w całej kmp? do roboty nieroby
(2016.11.27)

info

0  
  0