Wybrany wątek opinii
Coś mi mówi, że za sypanie i zwalanie winy na kolegę, d u p k a będzie piekła za kratkami :D
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
oj bedzie piekla dupka juz ja o to zadbam hehe
Do moderacji
Odpowiedz
1
0