Wybrany wątek opinii

Coś mi mówi, że za sypanie i zwalanie winy na kolegę, d u p k a będzie piekła za kratkami :D
(2016.11.25)
oj bedzie piekla dupka juz ja o to zadbam hehe
lukaszs (2016.11.25)
Powrót do komentarzy