UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Skoro sąd mówi - To już jest patologia. Nie dość że policjanci przed i po służbie chleją, rozbijają inne auta dzielnicowi to jeszcze torturują na zeznaniach. Apel do władz na wyższym poziomie niż przymykanie oka. Zwolnijmy policyjnych bandytów i oczyśćmy szeregi z patologii. Przykład Rzeszów i Danielek w więzieniu. pRZYKŁAD nOWE MIASTO LUBAESKE gdzie konerta oddelegowano. Teraz pół roku temu został komendantem elbląg żeby przejść na emeryturę z większą kasą. .. ..