UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro sąd mówi - To już jest patologia. Nie dość że policjanci przed i po służbie chleją, rozbijają inne auta dzielnicowi to jeszcze torturują na zeznaniach. Apel do władz na wyższym poziomie niż przymykanie oka. Zwolnijmy policyjnych bandytów i oczyśćmy szeregi z patologii. Przykład Rzeszów i Danielek w więzieniu. pRZYKŁAD nOWE MIASTO LUBAESKE gdzie konerta oddelegowano. Teraz pół roku temu został komendantem elbląg żeby przejść na emeryturę z większą kasą. .. ..