Wybrany wątek opinii
ale to ze 9 miesiecy na sankcji w areszcie siedzialem to juz nie napisali i to ze przez kilka godzin 5 psow sie znecalo zebym sie przyznal tez nie !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@lukaszsz - Taka robota psów, w sumie się ciesz żeś wolny
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@lukaszsz - A chłosta i tak powinna być (dla przykładu i ku przestrodze no i na zaś, tak na wszelki wypadek)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0