UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zaraz, zaraz! Ukradł 20 tyś. a ma oddać tylko 10 tyś. zadośćuczynienia? To ja lecę napaść na NBP, ukradnę 20 milionów, oddam 10,posiedzę 3 latka i jak wyjdę, to będę 10 mln do przodu!
Zaraz, zaraz! Ukradł 20 tyś. a ma oddać tylko 10 tyś. zadośćuczynienia? To ja lecę napaść na NBP, ukradnę 20 milionów, oddam 10,posiedzę 3 latka i jak wyjdę, to będę 10 mln do przodu!