UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zaraz, zaraz! Ukradł 20 tyś. a ma oddać tylko 10 tyś. zadośćuczynienia? To ja lecę napaść na NBP, ukradnę 20 milionów, oddam 10,posiedzę 3 latka i jak wyjdę, to będę 10 mln do przodu!


Anuluj