A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bronić gwaÅ‚cicieli…. Jasne. Chyba jakiÅ› kolega siÄ™ znalazÅ‚? Å»adna kobieta nie pójdzie do sÄ…du "tak sobie". Samo przesÅ‚uchanie, ciÄ…gnÄ…ca siÄ™ sprawa itp to koszmar. Już to wystarczy za fakt iż staÅ‚o siÄ™ coÅ› zÅ‚ego. Kobiety, jeÅ›li w ogóle oskarżajÄ… bez wiÄ™kszych podstaw, to na pewno nie w taki sposób! No i takie sprawy sÄ… odsiewane przez policjÄ™. ZresztÄ… prawdziwe gwaÅ‚ty, niestety, też odrzucajÄ…. Bo to takie trudne sprawy…
No i tak siÄ™ robi spoty a nie "hit" o dopalaczach ????
Ich garaż, ich sprawa!
Nikt nikogo nie broni, a już na pewno nie gwałcicieli. Wina nie została jeszcze orzeczona. Koleżanka umówiła się z kolegą w jego mieszkaniu, po co? Każdy doskonale wie po co. A co było później - to niech ustali sąd.
Fajnych masz kolegów. ..
aha…. umówiÅ‚a siÄ™, znaczy - zgodziÅ‚a na seks …. super myÅ›lenie! A jeszcze lepiej - zgodziÅ‚a na seks w garażu (cóż za romantyczne miejsce) i to grupowy. Co tam, że nie wiedziaÅ‚a o drugim kolesiu. Nie pogrążaj siÄ™, kolego tych zboczeÅ„ców. SÄ…dy nie sÄ… sprawiedliwe. Nieraz uniewinniajÄ… przestÄ™pców lub dajÄ… im Å›miesznie niskie sprawy, a kobiety w tym kraju traktowane sÄ… przedmiotowo. Ich sprawy również. Ustalenia sÄ…du to jedno, co siÄ™ tam wydarzyÅ‚o, to drugie, jednak, jak mówiÅ‚am - żadna kobieta nie zgodzi siÄ™ na tortury jakim jest proces bez pewnoÅ›ci, że gwaÅ‚t byÅ‚. W naszym kraju, a i mieÅ›cie proces o gwaÅ‚t to jeden wielki koszmar. Nie dla gwaÅ‚cicieli. Oni majÄ… siÄ™ dobrze - nawet zeznawać nie muszÄ…, odpowiadać na pytania itp. MogÄ… zmieniać zeznania i wszystko pieknie. Dla ofiary to DRAMAT. WiÄ™c jeÅ›li zdecydowaÅ‚a siÄ™ podać ich do sÄ…du, nie zrobiÅ‚a tego "dla fanu". nie wiesz, co znaczÄ… przesÅ‚uchania, przepytywania, badania przez psychiatrów, psychologów, odwiedziny policji ( w domu OFIARY!!!) itp. , itd. , wiÄ™c siÄ™ lepiej przymknij. JeÅ›li kobieta chce zeznawać, musi mieć pewność, że doszÅ‚o do przestÄ™pstwa.
Jeśli pijesz do mnie, to przeczytaj jeszcze raz, uważnie to, co napisałam. DRAMAT, to jest Twoje czytanie ze zrozumieniem. Uczyli tego już w szkole podstawowej, ale chyba jej nie skończyłaś, skoro tego nie potrafisz.
Z tego co mi wiadomo to Pani razem z chłopakami pila, bawiła sie a potem cała ta akcja. Po co młoda dziewucha jechała na wiochę do chłopaka którego nie znała?
Ona też nie jest bez winy.zgadzam się
Poki co nic nie udowodniono