22
14.11.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bronić gwaÅ‚cicieli…. Jasne. Chyba jakiÅ› kolega siÄ™ znalazÅ‚? Å»adna kobieta nie pójdzie do sÄ…du "tak sobie". Samo przesÅ‚uchanie, ciÄ…gnÄ…ca siÄ™ sprawa itp to koszmar. Już to wystarczy za fakt iż staÅ‚o siÄ™ coÅ› zÅ‚ego. Kobiety, jeÅ›li w ogóle oskarżajÄ… bez wiÄ™kszych podstaw, to na pewno nie w taki sposób! No i takie sprawy sÄ… odsiewane przez policjÄ™. ZresztÄ… prawdziwe gwaÅ‚ty, niestety, też odrzucajÄ…. Bo to takie trudne sprawy…
(2016.11.14)

info

15  
  2
No i tak siÄ™ robi spoty a nie "hit" o dopalaczach ????
KrYsTiaN. (2016.11.14)

info

2  
  3
Ich garaż, ich sprawa!
(2016.11.14)

info

3  
  8
Nikt nikogo nie broni, a już na pewno nie gwałcicieli. Wina nie została jeszcze orzeczona. Koleżanka umówiła się z kolegą w jego mieszkaniu, po co? Każdy doskonale wie po co. A co było później - to niech ustali sąd.
(2016.11.14)

info

3  
  11
Fajnych masz kolegów. ..
(2016.11.14)

info

6  
  1
aha…. umówiÅ‚a siÄ™, znaczy - zgodziÅ‚a na seks …. super myÅ›lenie! A jeszcze lepiej - zgodziÅ‚a na seks w garażu (cóż za romantyczne miejsce) i to grupowy. Co tam, że nie wiedziaÅ‚a o drugim kolesiu. Nie pogrążaj siÄ™, kolego tych zboczeÅ„ców. SÄ…dy nie sÄ… sprawiedliwe. Nieraz uniewinniajÄ… przestÄ™pców lub dajÄ… im Å›miesznie niskie sprawy, a kobiety w tym kraju traktowane sÄ… przedmiotowo. Ich sprawy również. Ustalenia sÄ…du to jedno, co siÄ™ tam wydarzyÅ‚o, to drugie, jednak, jak mówiÅ‚am - żadna kobieta nie zgodzi siÄ™ na tortury jakim jest proces bez pewnoÅ›ci, że gwaÅ‚t byÅ‚. W naszym kraju, a i mieÅ›cie proces o gwaÅ‚t to jeden wielki koszmar. Nie dla gwaÅ‚cicieli. Oni majÄ… siÄ™ dobrze - nawet zeznawać nie muszÄ…, odpowiadać na pytania itp. MogÄ… zmieniać zeznania i wszystko pieknie. Dla ofiary to DRAMAT. WiÄ™c jeÅ›li zdecydowaÅ‚a siÄ™ podać ich do sÄ…du, nie zrobiÅ‚a tego "dla fanu". nie wiesz, co znaczÄ… przesÅ‚uchania, przepytywania, badania przez psychiatrów, psychologów, odwiedziny policji ( w domu OFIARY!!!) itp. , itd. , wiÄ™c siÄ™ lepiej przymknij. JeÅ›li kobieta chce zeznawać, musi mieć pewność, że doszÅ‚o do przestÄ™pstwa.
Jeśli pijesz do mnie, to przeczytaj jeszcze raz, uważnie to, co napisałam. DRAMAT, to jest Twoje czytanie ze zrozumieniem. Uczyli tego już w szkole podstawowej, ale chyba jej nie skończyłaś, skoro tego nie potrafisz.
Z tego co mi wiadomo to Pani razem z chłopakami pila, bawiła sie a potem cała ta akcja. Po co młoda dziewucha jechała na wiochę do chłopaka którego nie znała?
Ona też nie jest bez winy.zgadzam się
gosc nr2 (2016.11.15)
Poki co nic nie udowodniono
Ladna byla chociaz? (2016.11.15)