UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bronić gwaÅ‚cicieli…. Jasne. Chyba jakiÅ› kolega siÄ™ znalazÅ‚? Å»adna kobieta nie pójdzie do sÄ…du "tak sobie". Samo przesÅ‚uchanie, ciÄ…gnÄ…ca siÄ™ sprawa itp to koszmar. Już to wystarczy za fakt iż staÅ‚o siÄ™ coÅ› zÅ‚ego. Kobiety, jeÅ›li w ogóle oskarżajÄ… bez wiÄ™kszych podstaw, to na pewno nie w taki sposób! No i takie sprawy sÄ… odsiewane przez policjÄ™. ZresztÄ… prawdziwe gwaÅ‚ty, niestety, też odrzucajÄ…. Bo to takie trudne sprawy…