UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nikt nikogo nie broni, a już na pewno nie gwałcicieli. Wina nie została jeszcze orzeczona. Koleżanka umówiła się z kolegą w jego mieszkaniu, po co? Każdy doskonale wie po co. A co było później - to niech ustali sąd.