Wybrany wątek opinii

Z tego co mi wiadomo to Pani razem z chłopakami pila, bawiła sie a potem cała ta akcja. Po co młoda dziewucha jechała na wiochę do chłopaka którego nie znała?
(2016.11.15)
Ona też nie jest bez winy.zgadzam się
gosc nr2 (2016.11.15)
Powrót do komentarzy