UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bronić gwałcicieli…. Jasne. Chyba jakiś kolega się znalazł? Żadna kobieta nie pójdzie do sądu "tak sobie". Samo przesłuchanie, ciągnąca się sprawa itp to koszmar. Już to wystarczy za fakt iż stało się coś złego. Kobiety, jeśli w ogóle oskarżają bez większych podstaw, to na pewno nie w taki sposób! No i takie sprawy są odsiewane przez policję. Zresztą prawdziwe gwałty, niestety, też odrzucają. Bo to takie trudne sprawy…


Anuluj