26
08.11.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Myśliwi zabijają dla sportu? Dlaczego na koniec roku zalicza się zwierzęta? A dlatego żeby utrzymać las w harmonii i wyznaczać ile procent jakiego gatunku powinno zostać odstrzelone i odbywa się to w sposób jak najbardziej humanitarny jaki tylko można. A przez klusownikow zwierzęta zostają okaleczane, niejednokrotnie na potrzeby chorych ambicji kolekcjonerskich.
Załamany T_T (2016.11.08)
Ja mieszkam na wsi. Mam kochanego pieska, z którym chodzę na spacery do lasu. Jakbyś się czuł jakby twój pupil wpadł we wnyki zastawione przez kłusownika i stracił łapę?
Załamany T_T (2016.11.08)
@Załamany T_T - Dlatego zlicza sie zwierzyne na koniec roku, aby była jeszcze jedna okazja do popicia, poza Hubertusem oczywiście.
DarzBórdlawszystkich (2016.11.08)
kłusowników łapać i obcinać im ręce do roboty gnoje, Oj trzeba tu putina szybko by załatwił sprawę wycioł by w pień całą rodzinkę kłusowników gnoi żeby tak samo cierpiały dzieci gnojów bandziorów
menik (2016.11.08)

info

0  
  2
Żeby nie było, że popieram kłusownika. Panowie myśliwi niech powiedzą, ile sami zwierzyny na lewo zgarniają. Różnica jest w sposobie pozyskiwania, kłusownicy powodują męczarnie zwierząt. Niech myśliwi powiedzą, jak klasyfikowana jest zwierzyna, którą biorą na własny użytek. Czy to ma coś wspólnego z etyką myśliwską?
mm263 (2016.11.09)

info

0  
  1
To smutna i bolesna prawda zarowno mysliwi jak i rybacy wszelkiej masci sieja najwieksze spustoszenia w swoim sektorze. To fakty - a ze nie ujawniane a przez kogo ?. ONI dziela sie z kontrolujacymi. Jedyny cel dokladnej kontroli to nie dac sie oszwabic przy podzale lupow.
(2016.11.09)

info

0  
  0