UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Myśliwi zabijają dla sportu? Dlaczego na koniec roku zalicza się zwierzęta? A dlatego żeby utrzymać las w harmonii i wyznaczać ile procent jakiego gatunku powinno zostać odstrzelone i odbywa się to w sposób jak najbardziej humanitarny jaki tylko można. A przez klusownikow zwierzęta zostają okaleczane, niejednokrotnie na potrzeby chorych ambicji kolekcjonerskich.

Załamany T_T