UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myśliwi zabijają dla sportu? Dlaczego na koniec roku zalicza się zwierzęta? A dlatego żeby utrzymać las w harmonii i wyznaczać ile procent jakiego gatunku powinno zostać odstrzelone i odbywa się to w sposób jak najbardziej humanitarny jaki tylko można. A przez klusownikow zwierzęta zostają okaleczane, niejednokrotnie na potrzeby chorych ambicji kolekcjonerskich.
Załamany T_T