Wybrany wątek opinii

@Załamany T_T - Czyli Twoim zdaniem cywilizowany, otwarty człowiek, który morduje zwirzęta nie dla potrzeby zachowania życia własnego i rodziny ale dla sportu jest w porządku??? Też "nie kumam"!!!
EhTy (2016.11.08)
Myśliwi zabijają dla sportu? Dlaczego na koniec roku zalicza się zwierzęta? A dlatego żeby utrzymać las w harmonii i wyznaczać ile procent jakiego gatunku powinno zostać odstrzelone i odbywa się to w sposób jak najbardziej humanitarny jaki tylko można. A przez klusownikow zwierzęta zostają okaleczane, niejednokrotnie na potrzeby chorych ambicji kolekcjonerskich.
Załamany T_T (2016.11.08)
@Załamany T_T - Dlatego zlicza sie zwierzyne na koniec roku, aby była jeszcze jedna okazja do popicia, poza Hubertusem oczywiście.
DarzBórdlawszystkich (2016.11.08)
Powrót do komentarzy