UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja mieszkam na wsi. Mam kochanego pieska, z którym chodzę na spacery do lasu. Jakbyś się czuł jakby twój pupil wpadł we wnyki zastawione przez kłusownika i stracił łapę?
Załamany T_T
Ja mieszkam na wsi. Mam kochanego pieska, z którym chodzę na spacery do lasu. Jakbyś się czuł jakby twój pupil wpadł we wnyki zastawione przez kłusownika i stracił łapę?
Załamany T_T