UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja mieszkam na wsi. Mam kochanego pieska, z którym chodzę na spacery do lasu. Jakbyś się czuł jakby twój pupil wpadł we wnyki zastawione przez kłusownika i stracił łapę?

Załamany T_T

Anuluj