26
08.11.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kłusownicy z PZŁ nie znoszą konkurencji.
(2016.11.08)

info

10  
  7
a co malborki robią w naszych elbląskich lasach? kupili bilet wstępu? do borów tucholskich mają rzut beretem. nie kumam.
(2016.11.08)

info

5  
  2
Nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ale 99.9% kusownikow to dno spoleczne, alkoholicy i bezrobotni. Zreszta szkoda z wami gadac wszyscy was okradaja i robia w ch*ja Pozdrawiam
(2016.11.08)
Jak może mnie okradać kłusownik, skoro nie jem dziczyzny i nie kłusuję?
(2016.11.08)
Tak ze w przyszlym roku zaplacisz wiekszy podatek
(2016.11.08)

info

0  
  5
a ty za swoją głupote zapłacisz wyższe OC.
(2016.11.08)

info

0  
  0
Nie zaplace bo jezdze rowerem
(2016.11.08)

info

0  
  0
Zaraz zaraz bo nie do końca kumam... Czyli z tych komentarzy, które do tej pory przeczytałem wynika, ludzią nie przeszkadza kłusownictwo, a nawet stają w obronie kłusowników, Tak? Ehh... Wcale się nie dziwię, że młodzi ludzie uciekają z tego dzikiego i prymitywnego społeczeństwa. Ludzie, otwórzcie się trochę do cywilizacji...
Załamany T_T (2016.11.08)
@Załamany T_T - Czyli Twoim zdaniem cywilizowany, otwarty człowiek, który morduje zwirzęta nie dla potrzeby zachowania życia własnego i rodziny ale dla sportu jest w porządku??? Też "nie kumam"!!!
EhTy (2016.11.08)
@Załamany T_T - W czym może przeszkadzać kłusownik albo bimbrownik z okolicznych miejscowości, zwykłemu zjadaczowi mięsa z marketu, popijającemu browarka?
Hę? (2016.11.08)