A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chory kraj!!!!!
Sedziego pod sad hanba
Jak to jest? Śmiertelnie ranił żonę. Czyli nie zabił jej, tylko ona zmarła od ran. Czy to znaczy, że gdyby chciała, to by żyła? Jeżeli ja młotkiem poraniłbym przechodnia i on by zmarł, to byłoby to samo? Przecież ja bym go tylko poranił. Ile jest warte życie ludzkie panie sędzio? Trzy lata, proszę pana, tylko trzy, może jak pan inaczej uzgodni, to cztery.
Kobitki nie drzaznijcie chlopow bo co to trzy lata za spokoj na reszte zycia ? Oferta godna wagi !!
Czym różni się morderstwo od zgonu od ran? Przecież niemal każde morderstwo można pod to podciągnąć.
Bardzo przepraszam Wysoki Sad w Elblagu za to ze wczesniej czesto krytykowalem Nasz Kochany Sad BARDZO TEGO ZALUJE I OBIECUJE POPRAWE -nie moge oczekac sie Sylwestra - zonaty
Niech się minister Ziobro weźmie za ta kpinę która są polskie tzw. sądy . 3 lata za morderstwo???!!! CO TO MA BYĆ DO K... NĘDZY???
a nie mozna podac nazwiska sedziego orzekajacego w tej sprawie?
Konieczny audyt PISu w elbląskim sądzie. Do tej i innych spraw.
CIEKAWE JAK BY PIEr..., A czlonka rodzinny sedziny czy tez by dostal 3 lata ? a i taka sytuacja zawsze moze miec miejsce, i co w tedy sedzina by powiedzial tez 3 lata czy dodal by do wyroku jeszcze zero ? KPINA, KPINA, I JESZCZE RAZ KPINA I, LEPSZEGO KABAREYU JAK NASZ SAD TO NIE ZNAJDZIEMY NIGDZIE. WSTYD. !!!!!