UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

CIEKAWE JAK BY PIEr..., A czlonka rodzinny sedziny czy tez by dostal 3 lata ? a i taka sytuacja zawsze moze miec miejsce, i co w tedy sedzina by powiedzial tez 3 lata czy dodal by do wyroku jeszcze zero ? KPINA, KPINA, I JESZCZE RAZ KPINA I, LEPSZEGO KABAREYU JAK NASZ SAD TO NIE ZNAJDZIEMY NIGDZIE. WSTYD. !!!!!

TAKARACJA

Anuluj