UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech się minister Ziobro weźmie za ta kpinę która są polskie tzw. sądy . 3 lata za morderstwo???!!! CO TO MA BYĆ DO K... NĘDZY???
mamrot
Niech się minister Ziobro weźmie za ta kpinę która są polskie tzw. sądy . 3 lata za morderstwo???!!! CO TO MA BYĆ DO K... NĘDZY???
mamrot