UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech się minister Ziobro weźmie za ta kpinę która są polskie tzw. sądy . 3 lata za morderstwo???!!! CO TO MA BYĆ DO K... NĘDZY???

mamrot

Anuluj