UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo przepraszam Wysoki Sad w Elblagu za to ze wczesniej czesto krytykowalem Nasz Kochany Sad BARDZO TEGO ZALUJE I OBIECUJE POPRAWE -nie moge oczekac sie Sylwestra - zonaty
Bardzo przepraszam Wysoki Sad w Elblagu za to ze wczesniej czesto krytykowalem Nasz Kochany Sad BARDZO TEGO ZALUJE I OBIECUJE POPRAWE -nie moge oczekac sie Sylwestra - zonaty