UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo przepraszam Wysoki Sad w Elblagu za to ze wczesniej czesto krytykowalem Nasz Kochany Sad BARDZO TEGO ZALUJE I OBIECUJE POPRAWE -nie moge oczekac sie Sylwestra - zonaty


Anuluj