A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
On jej nie zabił, to był zamach Macierewicz już jedzie z komisją
Teraz już chlop może kobiete zabić bo co mu zrobią 3 lat ha ha...
dawac moj komentarz !!!!!co boicie sie prawdy !!!!!
Sędziego na 3 lata do pierdla, będzie miał czas na przemyślenie. Panie Ziobro zrób Pan coś z tymi naszymi sądami. Ten wyrok to SKANDAL.
3 lata!!!!!????? Sam wnioskowal?????!!!!! Ja pier. .. .. To ma być sąd i kara za zabicie człowieka????!!!!!
Już mamy prawie jak u islamistow. Jak mnie żona zdradzi to mogę ją zabić tak???? Czy my jesteśmy jeszcze w Europie czy już jestesmyrepublika bananowa w kwestii sądów???
Czy ten co to pisal jest pewien ze te trzy lata to sa za zone czy za tesciowa., bo jak za tesciowa to , troche ten sad przesadzil. ..kurde!!
A widzieliscie ja +? Tego wstrętnego trola ! Sam bym za...;) Był w stanie tzw. "niepoczytalnym" zobaczył zombie i zaj.... The end.
Szok. Znałam jego żonę. Ciągle bił i bił, aż dostała wylewu. Na koniec zabił i dostał 3 lata. Nie wiem czy to żart??? Co lepsze w tygodniu go widziałam z butelką wódki. Jeszcze wypuścili żeby się napił. To jest więzienie??? To jest kara??? Żyjemy w chorym kraju bezprawia. Jestem zszokowana!!!!!