A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Źebyś zdechła,odpadzie genetyczny!!!!!Matka zrobiła Cie na próbę ale zapomniała zabic!
Pseudoobrońcy zwierząt powinni wstydzić się swoich komentarzy. Żal im kota, a aż kipią z nienawiści. Czym się różni chęć skopania tej kobiety od tego co ona zarobiła? Nie różnicie się niczym. ..
różnią się, bo ona jest niby człowiekiem. Powinna trafić do więzienia o obostrzonym rygorze. A tam już ją koleżanki odpowiednio potraktują.
Różni się tym, że kotek był dużo mniejszy od niej i nie miał jak się bronić. Ona skopała bezbronne niewinne zwierzę. Dlatego ktoś powinien jej pokazać jak to z równym się kopie :)
Upier.. łeb z kablami przy samej du..!!!
Jako psychiatra z wieloletnim stazem moge powiedziec ze nasze miasto elblag pelne jest takiej patologii. .. Coraz bardziej schodzimy na psy w tym smutnym miescie. ..
Niech zacznie z ELZĄ zobaczymy kto kogo skopie-----[ Elza z Afrykańskiego buszu]
3 lata to mało ale takie jest nasze prawo. Więc jeszcze bym grzywnę dowaliła za niewłaściwe postępowanie ze zwłokami zwierząt. Z tego co się orientuje ok 5tys
w pomieszczeniach funkcjonariusze pozostają bez nakrycia głowy. Hejt prawie udany :D twoja wiedza wymaga uzupełnienia :P
Wielu tu widzę ceni wyżej kotka nad człowieka.