51
17.08.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Źebyś zdechła,odpadzie genetyczny!!!!!Matka zrobiła Cie na próbę ale zapomniała zabic!
Śmierć za śmierć! (2016.08.17)

info

15  
  5
Pseudoobrońcy zwierząt powinni wstydzić się swoich komentarzy. Żal im kota, a aż kipią z nienawiści. Czym się różni chęć skopania tej kobiety od tego co ona zarobiła? Nie różnicie się niczym. ..
pacyfista (2016.08.17)
różnią się, bo ona jest niby człowiekiem. Powinna trafić do więzienia o obostrzonym rygorze. A tam już ją koleżanki odpowiednio potraktują.
(2016.08.17)

info

11  
  8
Różni się tym, że kotek był dużo mniejszy od niej i nie miał jak się bronić. Ona skopała bezbronne niewinne zwierzę. Dlatego ktoś powinien jej pokazać jak to z równym się kopie :)
(2016.08.17)

info

12  
  5
Upier.. łeb z kablami przy samej du..!!!
LEJCU (2016.08.17)

info

6  
  6
Jako psychiatra z wieloletnim stazem moge powiedziec ze nasze miasto elblag pelne jest takiej patologii. .. Coraz bardziej schodzimy na psy w tym smutnym miescie. ..
DrXXX (2016.08.17)

info

10  
  1
Niech zacznie z ELZĄ zobaczymy kto kogo skopie-----[ Elza z Afrykańskiego buszu]
pazurekkocurek (2016.08.17)

info

3  
  3
3 lata to mało ale takie jest nasze prawo. Więc jeszcze bym grzywnę dowaliła za niewłaściwe postępowanie ze zwłokami zwierząt. Z tego co się orientuje ok 5tys
(2016.08.17)

info

4  
  5
w pomieszczeniach funkcjonariusze pozostają bez nakrycia głowy. Hejt prawie udany :D twoja wiedza wymaga uzupełnienia :P
obrońca (2016.08.17)
Wielu tu widzę ceni wyżej kotka nad człowieka.
Decker (2016.08.17)

info

8  
  9