UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pseudoobrońcy zwierząt powinni wstydzić się swoich komentarzy. Żal im kota, a aż kipią z nienawiści. Czym się różni chęć skopania tej kobiety od tego co ona zarobiła? Nie różnicie się niczym. ..

pacyfista

Anuluj