UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jako psychiatra z wieloletnim stazem moge powiedziec ze nasze miasto elblag pelne jest takiej patologii. .. Coraz bardziej schodzimy na psy w tym smutnym miescie. ..
DrXXX
Jako psychiatra z wieloletnim stazem moge powiedziec ze nasze miasto elblag pelne jest takiej patologii. .. Coraz bardziej schodzimy na psy w tym smutnym miescie. ..
DrXXX