UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jako psychiatra z wieloletnim stazem moge powiedziec ze nasze miasto elblag pelne jest takiej patologii. .. Coraz bardziej schodzimy na psy w tym smutnym miescie. ..

DrXXX

Anuluj