UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

3 lata to mało ale takie jest nasze prawo. Więc jeszcze bym grzywnę dowaliła za niewłaściwe postępowanie ze zwłokami zwierząt. Z tego co się orientuje ok 5tys


Anuluj