UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
3 lata to mało ale takie jest nasze prawo. Więc jeszcze bym grzywnę dowaliła za niewłaściwe postępowanie ze zwłokami zwierząt. Z tego co się orientuje ok 5tys
3 lata to mało ale takie jest nasze prawo. Więc jeszcze bym grzywnę dowaliła za niewłaściwe postępowanie ze zwłokami zwierząt. Z tego co się orientuje ok 5tys