A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
wole polskie gówno w polu nniz te wasze uk
lepsze polskie gówno w polu niż fiołki w neapolu. pozdro dla seby z menczesteru.
@SebaManchester - To ty może paszport polski odrzuć, zawnioskuj o niemiecki audi już masz. Z taką ortografią to kim ty możesz być. .. paziem po 8 klasach. Ciapate Was doją na każdym kroku bo są poustawiani. Po latach ani be ani me po angielsku. Dajmy na to u lekarza nie potraficie się dogadać po angielsku. Ząb zaboli, USG w ciąży panienki przyjeżdżają do naszych gabinetów. Przy okazji kosmetyczka, fryzjer bo tam nie stać przecież. Śmieszne testy językowe w tesco piszą za Was angole, żeby tania murzyńska siła robocza nie zniknęła. To czym chcecie imponować? Liczycie lata kiedy "zjedziecie" do PL. Zawsze będziecie do tyłu.
Odwal się od Wojtka :)
jestem pewien, że Seba manchester siedzi sobie spokojnie przed kompem na Zawadzie i pęka ze śmiechu, że tylu naiwnych nienawistników wpuścił w maliny, albo w kanał- do wyboru. Ha ha ha.
nie sądzę. to typowy centuś z uk. sodówka uderzyła tylko z takim IQ i ortografią tylko przy taśmie się odnajduje.
Myślał że dostanie kurczaka a ona mu podłożyła świnię.
gdzie są pieniądze za las ja sie pytam?