57
09.08.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
wole polskie gówno w polu nniz te wasze uk lepsze polskie gówno w polu niż fiołki w neapolu. pozdro dla seby z menczesteru.
(2016.08.10)

info

3  
  1
@SebaManchester - To ty może paszport polski odrzuć, zawnioskuj o niemiecki audi już masz. Z taką ortografią to kim ty możesz być. .. paziem po 8 klasach. Ciapate Was doją na każdym kroku bo są poustawiani. Po latach ani be ani me po angielsku. Dajmy na to u lekarza nie potraficie się dogadać po angielsku. Ząb zaboli, USG w ciąży panienki przyjeżdżają do naszych gabinetów. Przy okazji kosmetyczka, fryzjer bo tam nie stać przecież. Śmieszne testy językowe w tesco piszą za Was angole, żeby tania murzyńska siła robocza nie zniknęła. To czym chcecie imponować? Liczycie lata kiedy "zjedziecie" do PL. Zawsze będziecie do tyłu.
(2016.08.10)
Odwal się od Wojtka :)
(2016.08.10)
jestem pewien, że Seba manchester siedzi sobie spokojnie przed kompem na Zawadzie i pęka ze śmiechu, że tylu naiwnych nienawistników wpuścił w maliny, albo w kanał- do wyboru. Ha ha ha.
(2016.08.10)
nie sądzę. to typowy centuś z uk. sodówka uderzyła tylko z takim IQ i ortografią tylko przy taśmie się odnajduje.
(2016.08.11)
Myślał że dostanie kurczaka a ona mu podłożyła świnię.
(2016.08.12)

info

0  
  0
gdzie są pieniądze za las ja sie pytam?
(2016.08.26)

info

0  
  0