57
09.08.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A gdzie na Wyspiańskiego jest renomowana restauracja.
(2016.08.09)
jak to gdzie! Tam gdzie było "Wesele" czyli w Bronowicach, tylko chochoł był z Elbląga.
(2016.08.09)
Taką wieś jak Elbląg to ciężko znaleźć .
wawro (2016.08.09)
nieprawda! wystarczy poczytać komentarze.
(2016.08.09)

info

0  
  0
Mieszkam od 10 lat w UK ale bracie/siostro :) dzięki za ten komentarz. Jak się jest półgłówkiem to czy w Elblągu czy w UK to się nim pozostanie. A tekst o płaceniu w funtach mnie rozwalił :) Ale to dobrze że on i tacy jak on wyjechali :) przynajmniej Elbląg przez to piękniejszy. A nam nie przeszkadzają, za duże miasto, więc się tak w oczy nie rzucają. Straszni z nich hipokryci, jeśli nie potrafią docenić uprzejmości / obsługi w Elblągu. Może dlatego, że w UK jakoś trudno zjechać Hindusa w sklepie skoro obaj klient / sprzedawca ledwo mówią po angielsku ? Ja jestem w domu średnio 2 razy do roku i za każdym razem radość jest wielka, ze dookoła tyle normalnych ludzi. I nawet pijaczki na pigalaku takie swojskie. A wszystkim tym, którzy nigdy nie byli i znają UK tylko z opowieści - jesteśmy jednym z najinteligentniejszych, najlepiej wykształconych, najczystszych i najfajniejszych narodów na świecie - i nie dajcie sobie wmówić inaczej!!!
iliketrains (2016.08.09)
Przed chwila walnąłem podobny komentarz do twojego pod innym postem - zgadzam się. Nam nie przeszkadza się z takimi baranami męczyć w dużych miastach bo ich tu nie widać, niech nie wracają ...
iliketrains (2016.08.09)
@SebaManchester - Wielkie g. .. oo tam macie, nie możecie się z niczym wychylic i ujawnić żadnego majątku bo wam dodatki i socjale pozabieraja, a na taśmie se pracuj, bo na stanowisku nigdy niie będziesz w kraju
(2016.08.10)
Polaczek z Anglii i wszystko jasne;) Do tego jeszcze ta polska golonka, przez polską kelnerką podane. Też byście nie wytrzymali, też byście nie zapłacili i tą polską kelnerkę mięsem obrzucili :) W rączkę nie pocałowała a powinna przecież, puściły mu nerwy oberwała talerzem.
jakośtam (2016.08.10)

info

3  
  0
Seba manchester wyjeżdżają Ci o sobie tu nie poradzą poprostu, też bym se chętnie wyjechał ale tam nie zarobię tyle co tu i to mi przeszkadza Wielmożny Panie
(2016.08.10)

info

3  
  0
@SebaManchester - Litości ! Człowieczku Seba - przed wyjazdem do tego raju w UK zainwestuj w SŁOWNIK ORTOGRAFII JĘZYKA POLSKIEGO, bo nawet Twój zwierzchnik - pewnie jakiś Hindus z Pendżabu - pęknie ze śmiechu !
erg. (2016.08.10)