UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@SebaManchester - To ty może paszport polski odrzuć, zawnioskuj o niemiecki audi już masz. Z taką ortografią to kim ty możesz być. .. paziem po 8 klasach. Ciapate Was doją na każdym kroku bo są poustawiani. Po latach ani be ani me po angielsku. Dajmy na to u lekarza nie potraficie się dogadać po angielsku. Ząb zaboli, USG w ciąży panienki przyjeżdżają do naszych gabinetów. Przy okazji kosmetyczka, fryzjer bo tam nie stać przecież. Śmieszne testy językowe w tesco piszą za Was angole, żeby tania murzyńska siła robocza nie zniknęła. To czym chcecie imponować? Liczycie lata kiedy "zjedziecie" do PL. Zawsze będziecie do tyłu.


Anuluj