Wybrany wątek opinii

jak to gdzie! Tam gdzie było "Wesele" czyli w Bronowicach, tylko chochoł był z Elbląga.
(2016.08.09)
Odwal się od Wojtka :)
(2016.08.10)
Powrót do komentarzy