UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jestem pewien, że Seba manchester siedzi sobie spokojnie przed kompem na Zawadzie i pęka ze śmiechu, że tylu naiwnych nienawistników wpuścił w maliny, albo w kanał- do wyboru. Ha ha ha.


Anuluj