UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jestem pewien, że Seba manchester siedzi sobie spokojnie przed kompem na Zawadzie i pęka ze śmiechu, że tylu naiwnych nienawistników wpuścił w maliny, albo w kanał- do wyboru. Ha ha ha.
jestem pewien, że Seba manchester siedzi sobie spokojnie przed kompem na Zawadzie i pęka ze śmiechu, że tylu naiwnych nienawistników wpuścił w maliny, albo w kanał- do wyboru. Ha ha ha.